Lesrooster

Roosters

Bekijk hier de roosters per les. Liever het volledige rooster bekijken? Scroll dan een stukje naar beneden

Yes, we mogen weer binnensporten!
Het rooster is vanaf 19 mei 2021 weer als vanouds. Alleen de tijden van het freerunnen zijn wat veranderd.
De lessen stoppen 5 minuten eerder i.v.m wisseling groepen en schoonmaken materialen.

Alle coronamaatregelen lees je hier

Rooster per les

Dag
Tijd
Activiteit
Plaats
Leiding
Maandag
14:15 – 15:15Gymnastiek Peuters & groep 1/2Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag
14:45 – 15:45Gymnastiek peuters / jongste groep 1Locatie AldeboarnFroukje Rauwerda
Donderdag
15:45 – 16:45Gymnastiek oudste groep 1 & groep 2Locatie AldeboarnFroukje Rauwerda
Dag
Tijd
Activiteit
Plaats
Leiding
Maandag
15.15 – 16.15Gymnastiek groep 3/4Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag
16:45 – 17:45Gymnastiek groep 3/4Locatie AldeboarnMarit Leenstra
Donderdag
17:45 – 18:45Gymnastiek groep 5 tot VOLocatie AldeboarnMarit Leenstra
Vrijdag
14:30 – 15:30Gymnastiek groep 5,6,7 & 8Locatie AkkrumJitske Brouwer
Dag
Tijd
Activiteit
Plaats
Leiding
Woensdag
18:30 – 19:30Wintergym voor ouderen (oktober t/m april)Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Donderdag
20:15 – 21:15Bewegen voor ouderenLocatie AkkrumJitske Brouwer
Dag
Tijd
Activiteit
Plaats
Leiding
Woensdag
14:30 – 16:30Turnen Selectie A Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag
16:30 – 18:30Turnen Selectie A Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Donderdag
15:15 – 16:15Turn Selectie A extra TrainingLocatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag
16:15 – 17:15Turn Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag
17:15 – 18:15Turn Selectie  ALocatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag
18:15 – 19:15Turn Selectie  keuze oefenstofLocatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag
19:15 – 20:15Turn Selectie  keuze oefenstofLocatie AkkrumJitske Brouwer
Vrijdag
15:30 – 16:30Turn Selectie BLocatie AkkrumJitske Brouwer
Vrijdag
16:30 – 17:30Turn Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer
Vrijdag
17:30 – 18:30Turn Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer
Dag
Tijd
Activiteit
Plaats
Leiding
Vrijdag
15:30 – 16:30Turn Selectie BLocatie AkkrumJitske Brouwer
Dag
Tijd
Activiteit
Plaats
Leiding
Dinsdag
16:00 – 16:45Streetdance groep 3/4/5Locatie AldeboarnKyara Krans
Dinsdag
16:45 – 17:30Streetdance groep 6/7/8/VO.Locatie AldeboarnKyara Krans
Woensdag
14:15 – 15:00Streetdance groep 3/4/5Locatie AkkrumMarit Leenstra
Woensdag
15:00 – 15:45Streetdance groep 6/7Locatie AkkrumMarit Leenstra
Woensdag
15:45 – 16:30Streetdance groep 8/VOLocatie AkkrumMarit Leenstra

Dag

Tijd

Activiteit

Plaats

Leiding

Vrijdag15:10 – 16:10FreerunningLocatie AldeboarnHotse Dekker
Vrijdag16:10 – 17:10FreerunningLocatie AldeboarnHotse Dekker

Volledig lesrooster

Dag

Tijd

Activiteit

Plaats

Leiding

Maandag14:15 – 15.15Gymnastiek Peuters & groep 1/2Locatie AkkrumJitske Brouwer
Maandag15.15 – 16.15Gymnastiek groep 3/4Locatie AkkrumJitske Brouwer
     
Dinsdag16:00 – 16:45Streetdance groep 3/4/5Locatie AldeboarnKyara Krans
Dinsdag16:45 – 17:30Streetdance groep 6/7/8/VO.Locatie AldeboarnKyara Krans
     
Woensdag14:30 – 16:30Turnen Selectie A TrainingLocatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag16:30 – 18:30Turnen Selectie A TrainingLocatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag18:30 – 19:30Wintergym voor ouderen (oktober t/m april)Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag14:15 – 15:00Streetdance groep 3/4/5Locatie AkkrumMarit Leenstra
Woensdag15:00 – 15:45Streetdance groep 6/7Locatie AkkrumMarit Leenstra
Woensdag15:45 – 16:30Streetdance groep 8/VOLocatie AkkrumMarit Leenstra
     
Donderdag15:15 – 16:15Turn Selectie A extra TrainingLocatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag16:15 – 17:15Turn Selectie A TrainingLocatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag17:15 – 18:15Turn Selectie  ALocatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag18:15 – 19:15Turn Selectie Training keuze oefenstofLocatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag19:15 – 20:15Turn Selectie Training keuze oefenstofLocatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag20:15 – 21:15Bewegen voor ouderenLocatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag14:45 – 15:45Gymnastiek peuters / jongste groep 1Locatie AldeboarnMarit Leenstra
Donderdag15:45 – 16:45Gymnastiek oudste groep 1 & groep 2Locatie AldeboarnMarit Leenstra
Donderdag16:45 – 17:45Gymnastiek groep 3/4Locatie AldeboarnMarit Leenstra
Donderdag17:45 – 18:45Gymnastiek groep 5 tot VOLocatie AldeboarnMarit Leenstra
     
Vrijdag14:30 – 15:30Gymnastiek groep 5,6,7 & 8Locatie AkkrumJitske Brouwer
Vrijdag15:30 – 16:30Turn Selectie BLocatie AkkrumJitske Brouwer
Vrijdag16:30 – 17:30Turn Selectie A TrainingLocatie AkkrumJitske Brouwer
Vrijdag17:30 – 18:30Turn Selectie A TrainingLocatie AkkrumJitske Brouwer
Vrijdag15:10 – 16:10FreerunningLocatie AldeboarnHotse Dekker
Vrijdag16:10 – 17:10FreerunningLocatie AldeboarnHotse Dekker

Onze trainers

Jitske Brouwer

Turnen & gymnastiek

Froukje Rauwerda

Gymnastiek

Marit Leenstra

Streetdance/Hip-hop

Kyara Krans

Streetdance/Hip-hop

Hotse Dekker

Freerunning